Skladom 1 ks

Kľúčové vlastnosti:
4-kanálový Engine Prime DJ systém
10 "multitouch displej s technológiou HD a gest
samostatný XLR Zone výstup s možnosťou reprodukovať inú hudbu do ďalšej miestnosti
voľná pozícia 2,5 "pre umiestnenie pevného disku SATA pre ukladanie hudby
6 "robustné kapacitné jogy so sekundárnymi HD displejmi
4x vstupné kanály pre externé zdroje signálu (phono / line)
2x XLR / Jack vstupy pre mikrofóny s individuálnym ovládaním
StagelinQ pripojenie pre automatizované ovládanie svetiel a videa
prehráva aj nekomprimované zvukové formáty (FLAC, ALAC, WAV)
vysoko kvalitné 24-bitové spracovanie zvukového signálu Denon DJ
4x USB a 1x SD pre Vaše hudobnej knižnice
podpora externej USB klávesnice
plná podpora pre Serato DJ Pro (bude implementované dodatočne)
 

10 "dotykový displej s nastaviteľným uhlom
Zobrazte detailné priebehy waveform kriviek v jednotlivých stopách, vyberajte z Vašej digitálnej hudobnej zbierky a nastavujte dôležité parametre pomocou viacerých prstov a gest súčasne na špičkovom dotykovom displeji. To je unikátny komfort ovládania a zážitok z hrania, ktorý si jednoducho zaslúžite.

Samostatný výstup nezávislé zóny
Pošlite odlišný hudobný playlist do inej miestnosti, zatiaľ čo na parkete budete ovládať svoju DJ show. Do samostatného Zone XLR výstupu môžete ľahko priradiť lubovoný kanál a nezávisle ovládať nielen jeho hlasitosť, ale aj ekvalizáciu basov a výšok.

Hudobné zdroje bez obmedzenia
Je Vaša hudobná zbierka veľmi rozsiahla? Prime 4 ponúka pre pripojenie vašich knižníc štyri USB vstupy, SD slot a navyše môžete pripojiť aj pevný disk, napr. SSD, do pripravenej 2,5 "pozície s pripojením SATA. Všetky hudobné zdroje môžete využívať súbežne a vyhľadávať v nich pomocou komfortného 10" dotykového displeja, alebo prostredníctvom externej USB klávesnice. A ak zrovna všetky USB vstupy nevyužijete, môžete si pokojne pripojiť mobilný telefón a dočerpať energiu.

Mixujte naplno a bez obáv
Prime 4 obsahuje profesionálny klubový mixážny pult so štyrmi kvalitnými kanálovými fadermi, každý s 3-pásmovými korekciami a vstupnou citlivosťou (gain), a navyše všetky štyri vstupy sú priraditeľné na externé vstupy s prepínateľnou phono / line citlivosťou. Nechýba ani vymeniteľný Denon DJ crossfader pre náročných s vysokou presnosťou a dlhou výdržou.

8 multifunčných padov
Remixujte celej skladby, hrajte sa so slučkami, beatmi a vokálmi pomocou vysoko citlivých padov, ktoré ponúka hneď niekoľko režimov pre Vašu originálnu show – Hot Cue, Roll, Slicer a Loop.

2 nezávislé mikrofónové vstupy
K Prime 4 môžete pripojiť dva mikrofóny a nezávisle u nich nastaviť ako hlasitosť, tak ekvalizáciu. Každý z mikrofónov môžete tiež zapnúť či vypnúť pomocou samostatného tlačidlami. Naviac je pripravená aj funkcia Talkover pre automatické stlmovania hudby a efekt ozveny Echo, výborný napr. Pre ohlasovanie či karaoke show.

2 samostatné Multi-FX jednotky s vyhradenými displejmi
Efektujte a vytvárajte svoj originálny sound pomocou dvoch samostatných efektových jednotiek, voľne priraditeľných k akémukoľvek kanálu. 13 rôzne tvarovaných DJ efektov pochádza z overeného mixážneho pultu X1800 Prime a ich nastavenia môžete meniť pomocou vyhradených ovládačov a displejov na pravej a ľavej strane Prime 4.

Samostatný Sweep FX a Filter ovládač
Multi-FX môžete veľmi ľahko kombinovať s dynamickými sweep efektmi či elegantným filtrom. Ich samostatné ovládanie pre každý kanál zvlášť nájdete nad faderom príslušného kanálu.

špičkový jog
Ultra-responsívny, kapacitný dotykový jog s centrálnym HD displejom poskytuje presné ovládanie Vášho hudobného vystúpenia. Súčasne ponúka aj vizuálnu kontrolu nad prehrávaným trackom s možnosťou zobraziť jeho obrázok z ID3 tagu či Vaše vlastné DJ logo. RGB podsvietenie taniera je možné individuálne nastaviť na Vašu obľúbenú farbu a súčasne mať jasný prehľad o tom, ktorá z jednotiek je práve aktívna.

Timestretch a Key-Matching
Špičkový timestretch algoritmus zachováva prirodzený zvuk skladieb aj pri extrémnej zmene tempa. Dovoľuje tak vykonávať skvele znejúce prechody medzi hudobnými žánrami a preladenie skladieb na inú tóninu pre harmonické mixy. Otvárajú sa tak úplne nevídané možnosti v mixovaní, bez toho aby ste k tomu potrebovali pripojiť výkonný počítač.

Robustná kvalita Denon DJ
Prime 4 je postavený na základe viac ako 25-ročných skúseností a zvukového inžinierstva značky Denon. Môžete tak počítať s vynikajúcou kvalitou výroby, robustné kovovou konštrukciou a